Speak your own language here...
#203113 by BrunoN
Sun Jun 28, 2009 7:47 am
Co, sam ze sobą mam rozmawiać? :)

No próbki Addicted z youtuby są epickie, fajnie by było, jakby wrzucił taki teaser na myspace, podobnie jak było z Ki.
#203464 by Van Pole
Tue Jun 30, 2009 5:19 pm
Heheh, w sumie faktycznie za wiele osób nie pisze w Polskiej sekcji. Tak to już jest... w Polsce, oprócz nas chyba tylko masoni słuchają Devina.

Teasery powinny nastąpić już bardzo niedługo. Z klipów wynika, że dźwięk wygląda już na dostrojony, a utwory zmiksowane.

Jestem ciekaw jednej rzeczy... tatuaż Devina pokazuje istotę pozaziemską. Jestem ciekaw, czy on wierzy w istnienie ras kosmitów np. Reptilionów, czy np. Szarych o których jest utwór "The Greys". Chyba kiedyś założę taki temat na forum.

W każdym bądź razie z tego co widzę nadal poszukujesz w necie perełki demosceny z lat 90-tych. Totalny szacunek dla Ciebie, Brunon. Coraz większy zastój ostatnio, coraz więcej dem na jedno kopyto... czasem lepiej się cofnąć w czasie i zreflektować się nad starszymi produkcjami, które rządzą niepodzielnie i to w VGA niektóre.
#204605 by BrunoN
Thu Jul 09, 2009 5:09 am
Van Pole wrote:Teasery powinny nastąpić już bardzo niedługo. Z klipów wynika, że dźwięk wygląda już na dostrojony, a utwory zmiksowane.


Oby, "Resolve" zapowiada się na konkretny eargazm.

Van Pole wrote:Jestem ciekaw jednej rzeczy... tatuaż Devina pokazuje istotę pozaziemską. Jestem ciekaw, czy on wierzy w istnienie ras kosmitów np. Reptilionów, czy np. Szarych o których jest utwór "The Greys". Chyba kiedyś założę taki temat na forum.


Mam nadzieję, że aż tyle tego gówna nie wypalił :)

Van Pole wrote:W każdym bądź razie z tego co widzę nadal poszukujesz w necie perełki demosceny z lat 90-tych. Totalny szacunek dla Ciebie, Brunon. Coraz większy zastój ostatnio, coraz więcej dem na jedno kopyto... czasem lepiej się cofnąć w czasie i zreflektować się nad starszymi produkcjami, które rządzą niepodzielnie i to w VGA niektóre.


To nie jest tak, że uważam nowości za syf (widziałeś co wygrało breakpoint w kategorii 4k intro w tym roku? Kosmos). Tylko po prostu nowe demo to sobie może każdy odpalić na windzie, a z oglądaniem staroci jest trochę trudniej (dosbox działa fajnie, ale nie zawsze daje rady - no i musi się chcieć go zainstalować tudziez skonfigurować).
#204669 by Van Pole
Thu Jul 09, 2009 4:02 pm
Elevated z Breakpoint to faktycznie kosmos już tak skompresowany, że chyba się nie da bardziej. To co ci kolesie wyprawiają to już jest czarna magia kodu. Gdyby komuś to pokazać w erze dyskietkowej i powiedzieć, że nawet nie zajmuje ćwierć dyskietki, to chyba by naprawdę zaczął wierzyć w czary, bo ja zaczynam już teraz.

Chciałbym zobaczyć demo z muzyką Deva. To napewno by wymiatało.

Wkurza mnie pogoda. Co wyjdę z domu to pada. Istny Planet Rain.
#204754 by BrunoN
Fri Jul 10, 2009 2:17 am
Van Pole wrote:Chciałbym zobaczyć demo z muzyką Deva. To napewno by wymiatało.


Albo żeby przynajmniej nagrał nowe wokale do 303, bo Vic/Acme zrobił zajebista muzykę, ale śpiewać to nie umiał :)

[youtube]CoG3uCx4Fps[/youtube]

Van Pole wrote:Wkurza mnie pogoda. Co wyjdę z domu to pada. Istny Planet Rain.


Faktycznie od paru tygodni pada właściwie codziennie. WTF. Solution: nie wychodzić z domu. Albo przynajmniej nie wychodzić bez kapoka.
#204757 by Van Pole
Fri Jul 10, 2009 2:37 am
lol Faktycznie, Devin by to "troszkę" lepiej zaśpiewał. 303... następny klasyk. Z dem z wokalem, bardzo podoba mi się Shad 2, ze stajni Cocoon. Demo jest podzielone na dwie części. W pierwszej koleś growluje, a w drugiej babka zapodaje francuski wokal, a muzyka jest tak zmiksowana, że cały nu-metal wysiada już po 15-tu sekundach słuchania.

To jest właśnie dylemat. Jak wyjdę w czymś z kapturem lub trochę bardziej ciepłym to jest za gorąco. Chyba zacznę nosić siatki foliowe na głowie jak niektóre babcie.
#227798 by Van Pole
Mon Dec 07, 2009 2:35 pm
Coś żeby nie było, że nikt tu nie zagląda.

[youtube]qq3MHnuiTgk[/youtube]

Endżoj.
#229685 by tgchan
Fri Dec 25, 2009 9:12 am
Hej ma ktos z was moze jakies dobre taby Devina? te co znalazlem w necie to so jakies dziwne... na filmikach widze jak Dev gra a na tabach to wyglada jeszcze inaczej :/

Najbardziej mnie interesuje piosenka Truth ale tak naprawde jak macie pozadne taby to chetnie pozycze wszystkie xD
#229839 by BrunoN
Mon Dec 28, 2009 1:50 am
Był bardzo dobry tab do "Truth", bodaj w formacie powertab, musiałbyś poszukać na subforum dla muzykantów, przewijało się pare razy. A to inne granie na filmikach może wynika z tego, że np. dany kawałek nie jest w Open C?

Strzelam tak tylko.
#230241 by tgchan
Fri Jan 01, 2010 6:50 pm
mam wszytkie chyba z neta dostepne :/ sa 2 wersje ale zadna nie jest ta co Dev gra >:D

gra na filmiku na open C

Devin powinien sam zrobic topic z wlasnymi tabami ftw!
#239090 by Morill
Sun Apr 25, 2010 1:08 am
Witam kamratów, gritings from łan of de grejtest maniac of Devin z południowej Polszy ;) Accelerated Evolution i Alien to mój chleb powszedni. Płyty mistrza inspirują mnie od jakichś 2-3 lat i nie wiem czy mam większego bzika na punkcie którejkolwiek innej postaci rynku muzycznego. :)
#239117 by metmass
Sun Apr 25, 2010 1:04 pm
Witajcie! Devina poznalem dopiero zeszlej jesieni (a wlasciwie zaczalem od SYL), teraz uswiadamiam sobie jak niesamowity ma talent i jak fantastyczna muzyke tworzy.

Pozdrowienia z Gdańska :)
#242587 by BrunoN
Fri Jun 25, 2010 2:21 am
No dobra, wiem, że pytanie będzie prawdopodobnie zadane w powietrze, ale co tam. Wychodzi, że najbliżej Polski Devin będzie grać w sierpniu, na Brutal Assault w Czechach. Raczej nie ma co się nastawiać na datę w Polsce. Ktoś by się wybierał? Wycieczką robioną przez shortcut, albo jakoś? Ochotę jechać samemu mam żadną, gdyby była jakaś ekipa sytuacja była ciut inna. Chyba.
#242874 by Morill
Tue Jun 29, 2010 1:56 pm
Szkoda że nie zaprosili go na imprezę typu Metal Hammer Fest.. tylko Kornami dupę zawracają.. przykre. Szkoda też Pain of Salvation, którzy marzyli mi się na normalnym, klubowym gigu. :|
Ja jestem zainteresowany wyjazdem, jakby znalazł się ktoś ze Śląska (albo po drodze) to chętnie bym się przyłączył. Zobaczymy jak finansowo przetrwam najbliższe tygodnie.
Problem Brutala polega na tym, że ludzie planujący tam wyjazd to w większości fani Dziecek Znad Jeziora, Kanibali itp. akurat Devin jest jednym z rodzynków tego festiwalu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests